Sık sorulan: Platin Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Platin saç rengi nasıl elde edilir?

PEKİ EVDE PLATİN SAÇ RENGİ NASIL ELDE EDİLİR? Platin sarısı saç boyamadan önce saç acıcı ile sac renginizi açmanız gerekmektedir. Renk açıcı kullanmadan platin sarısı saç rengi elde etmek imkansıza yakındır. Saç rengini açabilmeniz için Koleston ‘un renk açıcısı ile 4 ile 5 ton kadar açabilmeniz mümkündür.

Platin nasıl bir renktir?

Platin saç rengi, soğuk alt tonlu açık sarı saç rengidir. Saçlarında açık sarı rengini denemek isteyenler soğuk ve parlak renkler arasından platin saç rengine yöneliyor. Platin saç rengi, özellikle son zamanlarda eskisinden daha popüler bir hale geldi!

Platin saç rengi kimlere yakışır?

Biraz cesaret gerektiren platin sarı, aslında herkese yakışabilir. Esmer, kumral, sarışın Hangi cilt rengine sahip olursanız olun saçlarınızı platin sarı yaptırabilirsiniz. Küllü platin daha soğuk cilt tonları için idealken, vanilya veya kumlu platin sarısı daha sıcak cilt tonlarının tercih ettiği seçeneklerden.

Küllü platin saç rengi kimlere yakışır?

Platin saç renkleri açık tenli olan bayanlara daha çok yakışmaktadır. Açık tenden kastımız ise kumral,beyaz,buğday,sarışın gibi ten renklerine sahip olan bayanlardır. Bu yukarıda saydığımız ten renklerine platin saç rengi güzel bir uyum sağlamaktadır. Koyu tenlilerde bu rengi yaptırmaz diye bir şey yoktur.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Saç Nasıl Saklanır?

Platin sarısı nasıl elde edilir?

Sarı saçı evde platin saç rengine dönüştürme Kozmetikçiden 2 kutu Kolestron marka veya Hairplus marka yoğun saç açıcıyı satın alın. Saçınıza sürüp 40-45 dakika bekleyin. Ardından saçınızı yıkayın ve kurutun. Palette deluxe 10.1 küllü açık kumral saç boyasını saçınıza uygulayın.

Sarı saçı hangi renk kapatır?

Sarı Saçtan Açık Kumrala Dönüş Eğer saçlarınız beyaz sarı ise yani platin sarı gibi o zaman 8.1 yerine 8.0 daha uygun açık kumral görüntüsü verecektir…

Küllü Platin ne renk?

Platin küllü kristal saç rengi, sarı tonları arasında en açık ve en iddialı tonlardan biri. Özellikle açık tenlere yakışan bu saç rengini havalı bir biçimde taşımak için saçlarının da sağlıklı ve canlı görünmesi son derece önemli. Dahası bu ışıltılı renk, en çok yeşil ve mavi gibi açık göz renklerine yakışıyor.

Platin saç kaç numara?

Küllü platin saç boyaları en açık sarı tonların. 1 olanlarıdır. Dolayısı ile 12.1, 12, 01, 9.1, 11.1 gibi numaralar alır.

Platin sarısı hangi tene yakışır?

Platin sarısı saç rengi kimlere yakışır? Bizce açık tenlilere çok yakışan bu renk, bu yıl da popülerliğini arttırıyor. Çok açık sarı tonunu seviyorsan platin rengine bir şans verebilirsin.

Gri saç boyası hangi markada var?

Gri Saç Boyası

  • TrucareVegan Saç Boyası Gri 250 ml.
  • PALETTE DELUXEU71 Elmas Grisi.
  • Sea ColorSeacolor 2’li Krem Saç Boyası 0/02 Gümüş Gri.
  • Sea ColorSea Colar 2’li Gri Krem Saç Boyası
  • NEVA KOZMETİKNevacolor Premium Kalıcı Krem Set Boya Füme Gri.
  • NevaGümüş Flashy Colors Yarı Kalıcı Set Saç Boyası 100 ml.

Soğuk sarı saç kime yakışır?

Soğuk sarı saç rengi kimlere yakışır? Soğuk sarı saç rengi bizce en çok açık tenlilere yakışıyor. Soğuk alt tonlu cilde sahip olanlar için soğuk sarı ideal bir renk! Eğer buğday tenliysen, açık sarı yerine orta tonda, küllü sarı saç rengi tercih etmeni öneririz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Saç Bakım Kremi Ne Işe Yarar?

Beyaz tenliler hangi saç rengini tercih etmeli?

Açık sarı, altın sarısı, platin sarısı, küllü sarı, karamel ve bal rengi beyaz tenlilerde doğal durur. Eğer birden sarıya dönmek sizi korkutuyorsa saçınıza ombre yaptırabilirsiniz. Kahve tonlarında saç renklerinin beyaz tenlilere oldukça yakışır.

Sarı saç kime yakışmaz?

Her insana her saç rengi elbette ki yakışmayacaktır ancak bir rengin tonunu tutturarak, muhteşem görünebilirsiniz. Sarı saçlar en çok buğday veya açık tenlilere yakışır gibi genel bir kural olsa da, özellikle Hollywood’da birçok esmer ünlünün saçlarını sarıya boyattığını görüyoruz.

Röfleli saç kimlere yakışır?

Eğer ten renginiz çok açık ise platin sarısı röfle rengine yönelebilirsiniz. Ayrıca ten rengi çok açık olmayan ama iddialı sarı tonları kullanmayı sevenler de platin rengine bir şans verebilir. Açık tenliler için uygun bir diğer röfle tonu ise bal sarısı saç renkleridir.

Buğday tene hangi sarı tonu gider?

Buğday tenlilere en çok yakışan renkler arasında sarı renk gelmektedir. Bebek sarısı ve kirli sarılar buğday tenli bayanlara çok yakışmaktadır. Ayrıca bal, küllü sarı, kum, platin sarıları renkleri de buğday tenli bayanların rahatlıkla kullanabileceği renkler arasında yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *