Sık sorulan: Gliss Sıvı Saç Kremi Ne Işe Yarar?

Gliss saç kremi nasil kullanilir?

Gliss Bio-Tech Güçlendirici Sıvı Saç Kremi Kullanım şekli: Gliss Bio-Tech Güçlendirici Sıvı Saç Kremi 200 Ml’i kullanmadan önce çalkalayın. Her yıkamadan sonra hafif nemli veya kuru saça uygulayın.

Schwarzkopf Gliss Sıvı Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç Kremi

  1. Şampuanlamadan sonra saçtaki fazla suyu sıkın.
  2. Tavsiye edilen saç kremini baş derisine değdirmeden; alın çizgisinden enseye doğru sürerek saça uygulayın.
  3. Ürünün etki etmesini sağlamak için 1 dakika kadar bekleyin.
  4. İyice durulayın.
  5. Saçtaki fazla nemi kurutun, ovalayarak kurulamayın.
  6. Saçı şekillendirmeye devam edin.

Gliss Ultimate Oil Elixir sıvı saç kremi nasıl kullanılır?

Gliss Ultimate Oil Elixir Serum Nasıl Kullanılır? Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Nemli ya da kuru saça uygulayınız. Saç rengini açma ya da perma gibi işlemler uygulandıktan 10 gün sonra kullanılması önerilir.

Urban sıvı saç kremi ne işe yarar?

Saçların kökten uca sağlıkla parlamasına, güçlenmesine yardımcı olur. Sıvı formu ile duş sonrası pratik şekilde uygulanır ve saçlarda kolay tarama sağlar. İpeksi yumuşaklık verirken saçı ağırlaştırmaz. İçerdiği bitkisel keratin teknolojisi sayesinde saçların ihtiyacı olan yeniden yapılanma, onarım ve korumayı sağlar.

You might be interested:  FAQ: Kısa Saç Modelleri Hangi Yüz Şekline Yakışır?

Schwarzkopf Gliss saç bakım spreyi nasıl kullanılır?

Ürünü avucunuza alarak, önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak uygulayın ve 2–3 dakika bekleyin. Bol su ile durulayın!

Gliss Saç kremi saç diplerine sürülür mü?

Saç Kremi Serum Nasıl Uygulanmalı? Saç yıkama esnasında ıslak saça bir miktar dökülür. 3 ile 5 dakika saç diplerine masaj yapılarak uygulanır.

Sıvı Saç Kremi Nasıl Yapılır?

Çeyrek su bardağı suyu, 1 çorba kaşığı hindistancevizi sütünü ve esansı ayrı bir kapta güzelce karışıncaya kadar çırpın. Daha sonra bu karışımı sprey şişesinin içine boşaltın. Elinizde kalan hinditancevizi sütü varsa buz kalıplarını bir çorba kaşığı doldurarak daha sonra kullanmak üzere dondurabilirsiniz.

Schwarzkopf Ultimate Oil Elixir nasıl kullanılır?

Gliss Ultimate Oil Elixir Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır? En etkili sonuç için avucunuza az miktarda sıkın ve saçlarınıza uygulayın. Durulama gerektirmez. Direkt güneş ışığı altında bırakmayın.

Gliss saç bakım spreyi ne işe yarar?

Glıss care stylers canlandırıcı bakım spreyi 150 mll gliss canlandırıcı bakım spreyi bakım yapar ve canlandırarak doğal bir görünüm kazandırır. Sağlıklı ve parlak görünüm + yumuşak doku + hafif tutuş anında bakım ve şekillendirme yeni nesil durulanmayan bakım serisi care sytlers’i keşfedin.

Gliss Ultimate Oil Elixir ne işe yarar?

Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi’nin besleyici yağ iksiri içeren formülü, saç yapısındaki çatlakları doldurarak anında etki ile kolay tarama ve yoğun beslenme sağlıyor. Saçlardaki çatlakları tümüyle doldurarak saç kırılmalarında önemli derecede azalma gerçekleştiriyor.

Ultimate Oil Elixir ne demek?

1)Saç yapısına özdeş sıvılaştırılmış keratin içeriği ile saç telinde oluşan çatlakları doldurarak saçtaki hasarı onarır. 2)Çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlara argan yağı gibi özel besleyici yağlar ile yoğun bakım ve onarım sağlar.

You might be interested:  Saç Yağlanmasına Ne Iyi Gelir?

Gliss saç serumu nasıl kullanılır?

Neden Kullanılmalı: Maske kullanımı saç bakım rutininizde önemli bir adımdır. Şampuan ve saç kremi sonrasında bakım yapılmasını sağlar. Bakım Önerileri: Ürünü avucunuza alarak,önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak uygulayın ve 2-3 dakika bekleyin.Bol su ile durulayın! Haftada 2-3 kez kullanınız.

Urban Intense keratin nasıl kullanılır?

Kullanımı: 1-.Uygulama Alternatifi: Şampuan ve krem sonrası ıslak saç boy ve uçlarına uygulanır. 2 dakika bekletilir; ardından durulanır. 2. Uygulama Alternatifi: Yıkama öncesinde de tüm saça yoğun olarak uygulanıp dilediğiniz kadar bekletip ardından durulanabilir.

Urban saç spreyi ne işe yarar?

Dökülmeye eğilimli,zeyıf,güçsüz,kepek problemi yaşayn saç diplerinde derinlemesine arınma ihtiyacı olan tüm saç tipleri için uygundur. Saç köklerini uyarır ve kan dolaşımını hızlandırır. Dökülmeyi azaltmaya yardımcı olur.

Urban keratin nasıl kullanılır?

Kullanımı:Küçük bir miktar ürün saça eşit miktarda dağıtılarak uygulanır. Durulama gerektirmez. Şampuanlama öncesinde kuru saçınıza maske bakımı olarak uygulanıp, ardından durulanabilir. Daha etkili sonuçlar için Intense Keratin serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *