Schwarzkopf Glıss Saç Bakımı Nasıl Kullanılır?

Schwarzkopf Glıss saç bakımı ne işe yarar?

Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi, çok yıpranmış ve kuru saçlara anında etki ile kolay tarama, daha fazla güç ve parlaklık veriyor. 3 kat konsantre sıvılaştırılmış keratin içeren özel formülü ile saçı yeniden yapılandırıyor ve saçtaki hasarı mükemmel şekilde onarıyor.

Schwarzkopf Gliss saç Bakımı Beauty Milk nasıl kullanılır?

Saçlarınıza nemliyken ve kuruyken uygulayabildiğiniz Gliss Beauty Milk, saçlara doğru miktarda uygulandığında yapışkanlık hissi bırakmıyor. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamanız ve öyle kullanmanız gerekiyor. İster elinize sıkarak saçınıza sürebilir, ister direk saçınıza sürerek tarak yardımı ile dağıtabilirsiniz.

Glıss saç bakım kremi nasıl kullanılır?

Anında Mükemmel & Kolay Tarama için → Saç Kremi: Yıkama sonrasında ıslak saç uçlarına uygulayın. Sonrasında iyice durulayın. 3. Şampuan Sonrası Yoğun Bakım için → Saç Bakım Maskesi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekletin ve durulayın.

Gliss saç Bakımı canlandırıcı nasıl kullanılır?

Yeni gliss canlandırıcı bakım spreyi ile anında bakımlı ve yeni görünümlü saçlar. Kullanım: Kullanmadan önce çalkalayın. Her yıkamadan sonra ıslak ve nemli saçınıza uygulayın. Göz ile direk temasından kaçının.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sonbaharda Saç Dökülmesi Ne Kadar Sürer?

Glıss Hair Repair nasıl kullanılır?

Schwarzkopf gliss oil nutritive sıvı saç kremi nasıl kullanılır

  1. Temiz, hafif nemli veya kuru saçlarınızın uçlarına ve saçlarınız çok uzunsa ortalarına doğru sıkın.
  2. Ardından saçınızı tarayabilirsiniz veya sadece ellerinizle saç uçlarına masaj yaparak yedirebilirsiniz.

Gliss Supreme length saç maskesi nasıl kullanılır?

​ Gliss Supreme Length Saç Bakım Maskesi – Uzayan saçları yıpranmalara karşı korur. – Saçların güçlenmesini ve onarılmasını sağlar. Nasıl Kullanılmalı: Saçın boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayınız. 3-5 dakika bekleyip bol su ile durulayınız.

Saç Bakım Sütü Nasıl Kullanılır?

» Saçınızın yoğunluk ve uzunluğuna göre uygun miktarda (en az 20 ml kullanılması önerilir) Saç Sütü saç boylarına ve uçlarına, yukarıdan aşağıya doğru, masaj yapılarak uygulanır. » 3 dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır. » Düzenli olarak haftada 2-3 kez kullanılması tavsiye edilir.

Saç için protein sütü nasıl kullanılır?

Saçtaki pul tabakalarını onararak ipeksi bir dokunuş sağlar. Kullanım talimatı: Saçınızı yıkayarak, %70 kurutunuz. Ince tutamlar halinde ürünü sürünüz. Saç havlusu veya bone ile saçı kapatarak 30-40 dakika bekleyiniz.

Gliss serum Deep Repair Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Bakım Önerileri: Ürünü avucunuza alarak,önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak uygulayın ve 2-3 dakika bekleyin.Bol su ile durulayın! Haftada 2-3 kez kullanınız.

Gliss Saç kremi saç diplerine sürülür mü?

Saç Kremi Serum Nasıl Uygulanmalı? Saç yıkama esnasında ıslak saça bir miktar dökülür. 3 ile 5 dakika saç diplerine masaj yapılarak uygulanır.

Gliss Saç sütü ne işe yarar?

Gliss Beauty Milk Onarıcı Saç Bakım Sütü 150ml Özellikleri Çiçek özleri içeren besleyici süt proteini saçın iç yapısını ve yüzeyini keratin ile derinlemesine onarmaya yardımcı olur. Keratin bağlama teknolojisi ile yıpranmış saçların onarılmasını sağlayarak saç yüzeyini güzelleştirmeye yardımcı olur.

You might be interested:  Soru: Argan Yağı Saç Maskesi Nasıl Yapılır?

Saç bakım sütü ne işe yarar?

Saç köklerine bakım yaparak, saçların daha hızlı uzamasına katkı sağlar. Etkili içeriği sayesinde saçları güçlendirerek, dökülmeleri önlemeye yardımcı olur. Saçlara dipten uca nem bakımı sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *