Okuyucular soruyor: Elidor Saç Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç bakım kremi nasıl kullanılır?

Saç Kremi

 1. Şampuanlamadan sonra saçtaki fazla suyu sıkın.
 2. Tavsiye edilen saç kremini baş derisine değdirmeden; alın çizgisinden enseye doğru sürerek saça uygulayın.
 3. Ürünün etki etmesini sağlamak için 1 dakika kadar bekleyin.
 4. İyice durulayın.
 5. Saçtaki fazla nemi kurutun, ovalayarak kurulamayın.
 6. Saçı şekillendirmeye devam edin.

Elidor saç düzleştirici krem nasıl kullanılır?

Saçının uzunluğuna göre gerekli miktarda ürünü avucunun içine sık ve yay. Diplerine değdirmeden nemli saçının boy ve uçlarına eşit miktarda uygula. Saçın tara ve şekillendir. Durulama gerektirmez.

Elidor sac bakim yagi nasil kullanilir?

Saç bakım spreyleri, kullanımı son derece basit ve pratik ürünlerdir. Ürünlerin büyük çoğunluğunu kuru ya da nemli saçlarınıza, dilediğiniz her an uygulayabilirsiniz. Seçtiğiniz saç bakım spreyini hafifçe çalkaladıktan sonra saçlarınıza yaklaşık 15-20 santimetre mesafeden tutarak püskürtmeniz yeterlidir.

Elidor Anında Onarıcı Bakım Kremi ne işe yarar?

Anında Onarıcı Bakım Kremi, özel formülü sayesinde saçlarınızın yumuşacık olmasını sağlıyor. Kolay taranan saçlarınızla hayat daha kolay bir hâle geliyor. İlk yıkamadan itibaren saçlarınızın onarılmasına katkı sağlayan ürün, hayatı doyasıya yaşamanıza imkan veriyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Tencerede Saç Kavurma Nasıl Yapılır?

Duşta saç kremi nasıl kullanılır?

Saç dökülmesini önlemek için saç derinize, krem uygulamayın. Saç kremini saç uçlarına iyice yedirmek için parmaklarınızı veya geniş dişli bir tarağı saçlarınızın arasından geçirin. Etiketteki talimatları izleyerek eğer gerekliyse kremin bir süre saçınızda kalmasına izin verin. Saç kremini iyice durulayın.

Saç kremi nasıl durulanır?

DURULANMASI GEREKEN SAÇ KREMİ Sadece uçlarına saç kremi sürmek saç dipleri ile uçları arasında görünüm farkı olmasına neden olabilir. Saçımızı her zamanki gibi yıkadıktan sonra bir miktar saç kremini diplerine değdirmeden özelikle uç kısımlarına sürüp durulayabilirsiniz.

Elidor Onarıcı etki nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır? Şampuan sonrası ıslak saçına ortalarından uçlarına doğru eşit miktarda sür. 30 saniye sonra durula. Gözle temas halinde bol su ile durula. Daha iyi sonuç almak için her yıkamada Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuanı ile birlikte kullan.

Elidor 7 24 onarıcı etki Şekillendirici Bakım Kremi 300 ml nasıl kullanılır?

Elidor 7/24 Onarıcı Etki Şekillendirici Bakım Kremi Ürün Açıklaması ve Özellikleri

 1. Saç uzunluğunuza göre ürünü avucunuzun içerisine dökün.
 2. Diplere gelmeyecek şekilde boy ve uçlara uygulayın.
 3. Saçlarınızı tarayın ve dilediğiniz gibi şekillendirin.
 4. Elidor 7/24 onarıcı etki şekillendirici bakım kremi durulama gerektirmez.

Elidor Saç Şekillendirici ne işe yarar?

Elidor 7/24 Onarıcı Etki Şekillendirici Bakım Kremi, yenilenen besleyici ve nemlendirici formülü ile ilk kullanımdan itibaren yıpranmış* saçlarının onarılmasına ve şeklinin daha uzun süre korunmasına yardımcı olur. Böylece gün boyu güçlü ve şekilli saçlar seninle olur!

Saç bakım yağları nasıl kullanılmalı?

Saç bakım yağı saça elle uygulanır. Genel olarak saçların kökünü ve uçlarını beslemeyi vaat eden bu yağlar duştan sonra şampuan uygulamasının ve durulamanın akabinde nemli ya da ıslak saça uygulanır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hangi Yüz Tipine Hangi Saç Modeli?

Elidor hindistan cevizi yağı nasıl kullanılır?

Elidor Saç Bakım Yağı Kullanım Şekli Avucunuzun içine bir miktar Elidor Saç Bakım Yağı Hindistan Cevizi 80 Ml’den alarak saçınıza eşit miktarda uygulayın.

Saç boyasının içinden çıkan krem nasıl kullanılır?

Kullanımı:

 1. Krem saç boyasını ve oksidan kremi boya tasının içine dökünüz ve karıştırınız.
 2. Karışımın hepsini bir fırça yardımıyla saçınızın tamamına uygulayınız.
 3. Uygulama sonrasında boya sonrası bakım kremini saçınızın tamamına uygulayınız.

Elidor 1 dakikada Onarıcı Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Kullanımı: Şampuan sonrası avucunun içine bir ceviz büyüklüğünde Elidor 1 Minute Super Conditioner al ve saç diplerine değdirmeden, saçının artalarından uçlarına doğru masaj yaparak uygula. 1 dakika boyunca bekle ve sonrasında iyice durula. Gözle temas halinde bol su ile durula.

Saç bakım kremi ne işe yarar?

Saç bakım kremleri, doğru ve düzenli şekilde kullanıldıklarında saç tellerini beslemekte, güçlendirmekte ve onarmakta son derece etkili ürünlerdir. Saç bakım kremlerinin özel formülleri, saç tellerinizi koruyucu bir bariyer gibi sararak onlara nem ve besin desteği sağlar.

Elidor süper saç kremi ne işe yarar?

Arginine ve Ceramide ile güçlendirilmiş formülü ile 1 dakikada saçını günlük yıpranma tehlikelerine karşı korur. Saçının her telini ayrı ayrı onarmaya yardımcı olurken, nemlendirir ve yumuşaklık sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *