Hızlı Cevap: Keratin Saç Serumu Ne Işe Yarar?

Keratin Hair serum nasıl kullanılır?

Saçlarınızı öne doğru atın ve ellerinizle saç uçlarınıza serumu güzelce yedirin. Ardından saçlarınızı geriye atarak, avucunuza tekrar bir kaç damla serum alın, kafa derinize masaj yaparak her yerine yedirmeye çalışın. Elinizde kalan yağı saçınızın geri kalan yerlerine sürerek işlemi tamamlayın.

Saf keratin nasıl kullanılır?

Uygulanması çok basittir. Saçların yıkanması sonrasında havlu ile kurulanmasının ardından saç dipleri hariç tüm saça serum parmaklar aracılığı ile uygulanır. 5-6 saatlik bir süre ile saçta dinlendirilen serum keratin maskesi uygulandıktan sonra ılık su ile durulanır.

Saç serumu saç diplerine sürülür mü?

Hatta temiz olmayan saça serum yapıldığıda saçlar yağlanır ve kepeklenir. Bu nedenle saçlarınızı yıkadıktan sonra, ıslak saça, herhangi bir saç ürünü kullanmadan uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın diplerinden başlayarak uçlarına kadar uygulayacağınız saç serumu, saçınız onarımına kısa vadede çare olacaktır.

Sarıkız keratin serum ne işe yarar?

Sarıkız Profesyonel Keratin İçerikli Saç Bakım Serumu 125ml.Tüm Saç Tipleri İçindir Keratinli Saç Bakım Serumu İpeksi Yumuşaklık, Güçlendirme ve Parlak Görünüm Sarıkız Saç Bakım Serumu yıpranmış, zayıf ve kırık uçlu saçlar için saçlar için idealdir.Saça yumuşaklık, parlaklık ve hacim katarak kolay taranmasını sağlar.

You might be interested:  FAQ: Saç Uzatmak Için Şampuana Ne Katılır?

GF Hair Serum nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli Sabah-akşam günde iki defa tüm üst deriye nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Tüm derinin ve saç köklerinin ıslandığından emin olunuz. En etkili sonuçlar için her uygulamadan en az oniki saat sonra saçların durulanması tavsiye edilir. Yararları Saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur.

Freshen Hair nasıl kullanılır?

KULLANIM BİLGİLERİ Freshen Hair saç damlalığı ile saç diplerinize serumu sürüyorsunuz ve sonrasında ellerinizle saç diplerine masaj yardımı ile uygulayıp beklemeye bırakın. Minimum 3-4 saat bekletip sonrasında saçınızı yıkayınız.

Saf Keratin ne işe yarar?

Saf keratin proteinleri çok küçük parçalardan oluşur. Bu yüzden saçta oluşan keratin boşlukları uygulanan keratini en derinine kadar emer ve böylece saf keratin saçta dolgu işlevini üstlenir. Dolgu işlevi gören saf keratin proteini dayanıklı ve sert yapısı ile saçlarınızı güçlendirir.

Keratin saça nasıl uygulanır?

– Saçlarımızı doğal saç veya organik şampuanla birlikte 2 defa sıcak su ile yıkıyoruz.

  1. – Daha sonra saçlarımızı kurutuyoruz.
  2. – Kuruttuğumuz saçlarınıza sıvı keratin serumunu parmak uçlarınızın yardımıyla masaj yaparak ya da sprey şişe yardımıyla saçın her tarafına yediriyoruz.

Saç serumu kuru saça uygulanır mı?

Saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna bağlı olarak, avucunuza iki ila altı damla saç serumu alın ve iyice karıştırmak için her iki avucunuzun içinde düzgün bir şekilde ovalayarak, yayın. En iyi sonuç için, sadece yıkanmış saçlara uygulanır, bu nedenle saçınızın havlu ile kurutulmuş veya hafif nemli olduğundan emin olun.

Bioxcin saç serum nasıl kullanılır?

En az bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir. Durulanmaz. Bioxcin Forte Serum gece veya gündüz kullanılabilir. Saçta minimum 8 saat bekletilmelidir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Boyadan Sonra Saç Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Bioxcin saç serumu nasıl uygulanır?

Etkinliğini artırmak için isteğe bağlı olarak,sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanabilir. En az bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir.Durulanmaz. Bioxcin Forte serum gece veya gündüz kullanılabilir.Saçta minimum 8 saat bekletilmelidir.

Sarıkız keratin serum nasıl kullanılır?

Kullanımı: Birkaç damla Sarıkız Serumu avucunuza damlatın. Saç uçlarınada gelecek şekilde masaj yaparak yayın. Günlük olarak ıslak yada kuru saçlara uygulanabilir.

Marjinal Argan keratin serum nasıl kullanılır?

Beslenmesine yardımcı olur.Dolgun ipeksi ve dayanıklı saçlar için vazgeçilmezdir. Kullanım şekli:Havlu ile nemi alınmış saça eşit miktarda sürülüp masajla tüm saça yedirilir.Durulanmaz.

Urban saç serumu ne işe yarar?

Urban Care Intense & Keratin Hair Repair Serum 100ml – Saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Nasıl Kullanılır: Nemli veya kuru saç uçlarınıza eşit miktarda uygulayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *