FAQ: Saç Bakım Serumu Ne Işe Yarar?

Saç bakım serumu nasıl uygulanır?

Saçlarınızı öne doğru atın ve ellerinizle saç uçlarınıza serumu güzelce yedirin. Ardından saçlarınızı geriye atarak, avucunuza tekrar bir kaç damla serum alın, kafa derinize masaj yaparak her yerine yedirmeye çalışın. Elinizde kalan yağı saçınızın geri kalan yerlerine sürerek işlemi tamamlayın.

Urban saç bakım serumu nasıl kullanılır?

Kullanımı:Küçük bir miktar ürün saça eşit miktarda dağıtılarak uygulanır. Durulama gerektirmez. Şampuanlama öncesinde kuru saçınıza maske bakımı olarak uygulanıp, ardından durulanabilir. Daha etkili sonuçlar için Intense Keratin serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Hekimhan saç bakım serumu nasıl kullanılır?

Saça yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Kullanım Şekli: Saç diplerine ve uçlarına masaj yaparak uygulanır.

Saç serumu kuru saça uygulanır mı?

Saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna bağlı olarak, avucunuza iki ila altı damla saç serumu alın ve iyice karıştırmak için her iki avucunuzun içinde düzgün bir şekilde ovalayarak, yayın. En iyi sonuç için, sadece yıkanmış saçlara uygulanır, bu nedenle saçınızın havlu ile kurutulmuş veya hafif nemli olduğundan emin olun.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hangi Saç Tipine Sahipsiniz?

Bioxcin serum kaç günde bir kullanılır?

Etkinliğini artırmak için isteğe bağlı olarak,sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanabilir. En az bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir.Durulanmaz. Bioxcin Forte serum gece veya gündüz kullanılabilir.Saçta minimum 8 saat bekletilmelidir.

Bioxcin Forte şampuan ve serum nasıl kullanılır?

Kullanımı Öncelikle dökülmenin yaşandığı saçlı deri bölgesi ve çevresi olmak üzere saçın tamamına her gece 15-20 damla uygulanır. Etkinliği artırmak için, isteğe bağlı olarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulanabilir.

Urban Argan Oil saç bakım Serumu nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır: Nemli veya kuru saç uçlarınıza eşit miktarda uygulayınız. Sonrasında dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Öneri: Saç bakımını tamamlamak adına haftalık saç bakım maskesi uygulamayı ihmal etmeyiniz. Kimler Kullanabilir: Kolay kırılan ve yıpranmış saçlar için kullanıma uygundur.

Urban Hair Care Series sıvı saç bakım kremi nasıl kullanılır?

Kullanımı: Banyo sonrası nemli / ıslak saça iyice çalkalanarak sprey edilir. Gün içerisinde kuru saça da uygulanabilir. Durulama gerektirmez. Daha etkili sonuçlar için Intense Keratin serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Urban günlük yoğun saç bakım kürü nasıl kullanılır?

Kullanımı: 1. uygulama alternatifi: Şampuan ve krem sonrası ıslak saç boy ve uçlarına uygulanır. 2 dakika bekletilir, ardından durulanır. 2. uygulama alternatifi: Yıkama öncesinde de tüm saça yoğun olarak uygulanıp dilediğiniz kadar bekletip ardından durulanabilir. Sonrasında şampuan aşamasına geçilir.

Kerastase saç bakım serumu nasıl kullanılır?

Nasıl kullanılır: Saçlarını biraz ıslattıktan sonra Kerastase Resistance Extentioniste serumu saç boylarına ve saç uçlarına iyice uygula. Sonrasında saçlarının alt kısmından dip kısımlarına doğru masaj yaparak serumun saç tellerine ve saç derisine nüfuz ettiğinden emin ol. Son olarak saçlarını iyice durula.

You might be interested:  Rüyada Saç Kesilmesi Ne Demek?

Vichy saç serumu nasıl kullanılır?

– Masaj yaparak eşit bir şekilde yayılmasını sağlayınız. – Yoğun bakım uygulamak için 6 hafta boyunca her gün 1 şişe olarak uygulanmalıdır. Islak ya da kuru saça uygulanabilir. – Onarım bakımı için haftada 3 şişe uygulanmalıdır.

Urban saç serumu ne işe yarar?

Urban Care Intense & Keratin Hair Repair Serum 100ml – Saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Nasıl Kullanılır: Nemli veya kuru saç uçlarınıza eşit miktarda uygulayınız.

Saç serumu sürdükten sonra yıkanır mı?

Duşa girmeden önce de saçlarınıza saç serumu uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza süreceğiniz OGX Saç Serumunu on dakika saçınızda bekletip sonra yıkayabilirsiniz.

M&Well Hair Care serum nasıl kullanılır?

M&Well Saç Bakım Serumu Yıpranmış Ve Kırık Uçlu Saçlar İçin İdealdir. Saçların Kolay Taranmasını,Parlak Ve Hacimli Görünmesini Sağlar. Kullanım Şekli: Bir Kaç Damla M&Well Serumu Avucunuzun İçine Damlatın Saç Uçlarına Gelcek Şekilde Masaj Yaparak Yayın Günlük Olarak Islak Yada Kurucu Saça Uygulanabilir.

GF Hair Serum nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli Sabah-akşam günde iki defa tüm üst deriye nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Tüm derinin ve saç köklerinin ıslandığından emin olunuz. En etkili sonuçlar için her uygulamadan en az oniki saat sonra saçların durulanması tavsiye edilir. Yararları Saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *