FAQ: Mavi Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Mavi su nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli Nedir? Saç derisine direkt olarak uygulanan ve saça anında nüfuz eden mavi su duştan sonra nemli saça uygulanır. Aşırı kullanım yerine belli miktarlarda saç derisine masaj yaparak uygulanması gerekmektedir. Kullanımdan etki görebilmekte için yaklaşık olarak 3-4 hafta boyunca düzenli sürmelisiniz.

Mavi su Dermaroller nasıl kullanılır?

Mavi serumu uygulamadan 5 dakika kadar önce serumu uygulayacağınız bölgede dermaroller tarağınızı gezdirin. Bu işlemi yaparken çok bastirmadan sadece iğne uçlarını saç derinizde hissedecek şekilde yapın ve asla kanatmayın.

URAW Blue Hair Serum nasıl kullanılır?

Uraw Mavi Serum nasıl kullanılır? Saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yapılarak uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılmaması tavsiye edilir.

Mavi serum ne kadar kullanılmalı?

Temiz ve hafif nemli saça 2-3 damla Mavi Serum Forte damlatın ve saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yaparak uygulayın. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.

Mavi su sürdükten sonra yıkanır mı?

Mavi su kuru değil ıslak saça uygulanmalıdır. Dört beş dakika bekledikten sonra ılık suyla durulanması gerekir.

You might be interested:  Sık sorulan: Saç Hastalıklarına Hangi Bölüm Bakar?

URAW Mavi serum sürdükten sonra yıkanır mı?

URAW COSMETICS Mavi serumu kullanırken gerçekleştirdiğiniz 2 yıkamayı günde 1 defa şampuan ile 1 defa su ile saçtan iyice arındırana kadar yıkama yapabilirsiniz.

Titanyum tarak nasıl kullanılır?

Yüz için kullanılan 0,5 milimetrelik titanyum dermaroller evde cilt bakımı için ideal dermaroller tipidir. Cildinizi temizledikten sonra yüzün tamamında yıldız şeklini elde edecek şekilde yukarı aşağı, sağa sola ve her iki yöne çapraz çizerek dermarolleri nazikçe gezdirerek uygulama yapabilirsiniz.

URAW Mavi serum kaç damla kullanılır?

Uraw Mavi Serum Forte Kullanımı: Temiz ve hafif nemli saça 2-3 damla Mavi Serum Forte damlatın ve Saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yaparak uygulayın. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.

Saç serumu sürdükten sonra yıkanır mı?

Duşa girmeden önce de saçlarınıza saç serumu uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza süreceğiniz OGX Saç Serumunu on dakika saçınızda bekletip sonra yıkayabilirsiniz.

Dr Mardeen Blue serum nasıl kullanılır?

Ürün Bilgileri

  1. PAKET İÇERİĞİ: 1 ADET MİKTARI: 50 ML KULLANIMI: Temiz ve hafif nemli saç ve saç derisine yeterli miktarda masaj yapılarak uygulanır.Durulanmaz.Günlük kullanılması tavsiye edilir.
  2. Listelenen fiyat 16 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir.

URAW saç çıkarır mı?

Uraw mavi serum içerisinde bulunan keratin yardımıyla saçın güçlenmesine ve yeniden çıkmasına yardımcı olan bir organik bir bileşen olarak satışa sunulmuş bir üründür. Ancak reklamlarda ve resmi internet sitesinde saç çıkardığını iddia etse de henüz kalıcı ve kesin bir bulgu bulunmuyor.

Zigavus Mavi serum nasıl kullanılır?

Mavi Serum Nasıl Kullanılır?

  1. Saç Dökülmesinin yoğun olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.
  2. Uygulama yapılan bölgedeki saç diplerine nüfuz etmesi için bekleyin.
  3. Minimum 1 saat boyunca saçlarınızı yıkamayınız.
  4. Etkili sonuç için en az 2 günde bir bu işlemleri uygulamanız önerilir.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Saç Kavurma Hangi Etten Yapılır?

Mavi serum orjinali nasıl anlaşılır?

Öncelikle ürün isminin “Uraw Blue Hair Serum ( Mavi serum )” olmasına dikkat edin. Size gelen ürünün etiketi, bandrolü veya barkodu olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca size gelen üründe varsa barkod numarasını Sağlık Bakanlığına ait olan ‘Ürün Takip Sistemi’ (UTS) üzerinden kontrol edebilirsiniz.

URAW Mavi serum forte ne işe yarar?

Mavi Serum Forte Saçlarınız dökülmesini azalmasına yeni kök hücrelerinin oluşmasına yardımcı olur. Saç gelişimini destekleyen özel olarak geliştirilmiş serum ile saçlarınıza hak ettiği desteği sağlayarak saç dökülmesinin azalmasına, saç yenilenmesinin hızlanmasına ve daha gür saçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Saç serumu nasıl sürülür?

Saçlarınızı öne doğru atın ve ellerinizle saç uçlarınıza serumu güzelce yedirin. Ardından saçlarınızı geriye atarak, avucunuza tekrar bir kaç damla serum alın, kafa derinize masaj yaparak her yerine yedirmeye çalışın. Elinizde kalan yağı saçınızın geri kalan yerlerine sürerek işlemi tamamlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *